Mafia FS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

::Morovic:: Mapa By milos123

5 posters

Ići dole

::Morovic:: Mapa By milos123 Empty ::Morovic:: Mapa By milos123

Počalji  milos123 Sub Dec 01, 2012 3:08 am

Drustvo ja pravim mapu za 2013...Svaki predlog , svaki objekat je dobrodosao (dobro ne bas svaki al oni koji mi se svide Very Happy ) ...Zato ko ima volje i kome je dosadno nek nacrta koju kucu ili bilo koji objekat Very Happy Ali saljite mi vase ideje koje cu ja razmotriti Very Happy Uskoro ce biti slika pozdrav Very Happy Very Happy Very Happy
milos123
milos123
Admin

Broj poruka : 29
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 28
Lokacija : Morovic Srbija

https://mafiafs.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

::Morovic:: Mapa By milos123 Empty Re: ::Morovic:: Mapa By milos123

Počalji  deutzpower Sre Jan 02, 2013 6:20 pm

drugar znaš šta bi bilo dobro: da nepraviš neko selo, nego više ako neki kombinat pošto smo svi sad počeli da radimo kombinatske mašine, koji je onako postrani nekog mjesta il sela, da na tom kombinatu metneš samo privremeno skladištenje repe krompira i ostalog, da na tom kombinatu imaju krave i ovce, a mesto za prodavanje svega da je kao u nekom mestu, ako se ja ikad nakanim da pavim neku mapu ja ću tako da uradim, napravim neko selo sa stane, neko veće mesto u kom ćemo prodavat repu krompir i ostalo, mleko opet na neko treće mesto, npr u to selo sa strane, koje ima laktofriz, a kamion dolazi do tog kaltofriza kupi mleko a pare sedaju na račun, gorivo da je kao na benzinskoj u tom većem mestu gde je otkup repe i žita, odnosno gde su mlinovi, i još jedan prelog: jedni silosi od mlina za jednu vrstu npr za kuruze, drugi silosi za žito, treći za ječam, četvrti za uljanu repicu, kažem ako ja budem radio ja ću tako da radim, ovo je moj predlog tebi a ti vidi kako ćeš i šta ćeš

deutzpower

Broj poruka : 12
Datum upisa : 05.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

::Morovic:: Mapa By milos123 Empty Re: ::Morovic:: Mapa By milos123

Počalji  milos123 Sre Jan 02, 2013 11:23 pm

pa vidi bate da imam malo jaci komp ja bi uradio selo kao moje sa svime i uradio bi dva tri sela pored kao sto ti kazes al nazalost nemamo svi srece sa kompom Very Happy
Sto se tice kombinata i sela od toga ce biti jedan veliki kombinat sa kravama videcu da i ovce tu ubacim i u selu ce biti par kuca kao kuce nase i da kao radimo u kombinatu a pored tog posla da se bavim poljoprivredom za sebe Very Happy A sto se tice silosa bice ih par komada stim da ce biti posebno za repu i krompire a zito jecam kukuruz ce u jedne silose i soja ako je uspem ubaciti nadam se da hocu posto kod nas u drugom selu imaju 2 silosa i mogu sve kulture u njega Very Happy mlekara ce biti na kraju negde zabacena posto mislim da je to realno da je negde izvan naselja kao i silosi uostalom Very Happy

P.S. Da kazem sta sam uspeo : Znaci uspeo sam da mi se cardace prazne i pune tacnije da se kukuruz trosi ako me razumete svi Very Happy
milos123
milos123
Admin

Broj poruka : 29
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 28
Lokacija : Morovic Srbija

https://mafiafs.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

::Morovic:: Mapa By milos123 Empty Re: ::Morovic:: Mapa By milos123

Počalji  mihi789 Čet Jan 03, 2013 12:35 am

moj predlog da kodkuce nema niko onu cisternu sto stisner r i ona ti uzima pare nego na benzinskoj da se kupi i odveze kuci cisternom ima ona cisterna u trgovini
mihi789
mihi789

Broj poruka : 21
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 25

Nazad na vrh Ići dole

::Morovic:: Mapa By milos123 Empty Re: ::Morovic:: Mapa By milos123

Počalji  Nikola757 Čet Jan 03, 2013 1:17 am

za ove cardeke ti saka cast kolko ti tona stane u cardak xd

Nikola757

Broj poruka : 26
Datum upisa : 30.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

::Morovic:: Mapa By milos123 Empty Re: ::Morovic:: Mapa By milos123

Počalji  deutzpower Čet Jan 03, 2013 5:16 am

mogo bi i ja da pravim neku mapu, ovo što sam reko

deutzpower

Broj poruka : 12
Datum upisa : 05.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

::Morovic:: Mapa By milos123 Empty Re: ::Morovic:: Mapa By milos123

Počalji  deere_power Pet Jan 04, 2013 7:22 am

ja cu polako da zavrsim svoju mapu pa cu dat nekom da testira ko bi hteo nek se javi Very Happy
deere_power
deere_power

Broj poruka : 36
Datum upisa : 30.11.2012
Godina : 27
Lokacija : Karanac Baranja

https://mafiafs.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

::Morovic:: Mapa By milos123 Empty Re: ::Morovic:: Mapa By milos123

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu